Що потрібно знати про одяг своєї малечі

Що потрібно знати про одяг своєї малечі

 

​Цікаві факти про дитячий одяг.

Дитячий одяг має бути зручним, міцним та красивим. До кінця XVIII століття не було прийнято думати про те, у що одягнути дитину. Дитячий одяг копіював дорослий і виготовлявся так само тільки в зменшеному вигляді. Але цей підхід змінився в наш час. Свою лепту в цей позитивний процес вносять дитячі магазини одягу .

Дітки швидко ростуть.

 

В одязі дітей дошкільного віку можна виділити 2 стадії: 1 - ясельний період, 2- дошкільний період.

У ясельном періоді від 1 до 3 років діти швидко ростуть. Змінюються пропорції тіла. У них велика головка, коротенька шийка, короткі ніжки і ручки. Животик і лопатки сильно виступають. Діти ще тільки вчаться ходити, їх руху невпевнені і незграбні.

Основне заняття в цьому періоді - ігри. Одяг в цей час повинен відповідати цьому, тобто відрізнятися легкістю і зручністю, не сковувати рухитакож одяг повинен бути яскравим, зі зрозумілими для дитини прикрасами, авізерунками повинні сприяти гарному настрою.

Одяг для хлопчиків і для дівчаток в цей період не дуже різниться. Хіба що, звичайно, для дівчаток завжди купують сукні, бантики, стрічки. Платтячка і пальтечка зазвичай шиють фасоном трапеції, з розширенням від грудей, щоб не підкреслювати животик. Все це хлопчикові не потрібно. Одяг для нього має зазвичай прямий силует. Прикраси для хлопчика простіше. Це, головним чином, гудзики, пряжки, блискавки.

Діти дорослішають.

До віку 4 років діти стають стрункішими. Більше відмінностей в фігурці дівчинки і хлопчика. Тому дещо змінюється одяг. Дуже важливим моментом є те, що діти в цей період дуже хочуть все робити самі. Тому і одяг повинен бутипошитий так, щоб дитина могла самостійнорозстебнути і застебнути блискавку . Тому застібки повинні бути спереду. Гудзики дітям піддаються не легко. Тому краще кнопки і липучки. Якщо вже потрібні ґудзики, то великого розміру.

Принти на дитячому одязі.

Вибирати малюнок треба так, щоб перед був яскраво позначений вишивкою, набойкой, аплікацією. Одяг повинен бути раціональною, простий, міцной. Дитина весь час в русі і може забруднитися, намокнути. У той же час батьки завжди хочуть, щоб син або дочка були гарно вбрані, відповідно до моди нашого часу. Тут батьки на правильному шляху. У дитини з самого раннього дитинства треба виховувати корисні якості, в тому числі і хороший смак в одязі.

Prev
Next